FANDOM


Kroczący tą ścieżką uważani są za zmiennych niczym żywe srebro. Wielu z nich zdaje się żyć poza czasem, spoglądając mgliście w przyszłość i zdając się na Fortunę. Są niezwykle dynamiczni i niestali w swoich działaniach. Część z nich uważa, że aspekt Wysokich Krain z jakim nawiązali łączność to w rzeczy samej uniwersum tajemniczych Fae. Inni postrzegają swoją łączność w kategoriach o wiele bardziej abstrakcyjnych, personifikując i nadając formy Fortunie, czy Czasowi, nad którymi posiadają szczególną kontrolę.

Są niezwykle dynamiczni, odrealnieni, żyjący gdzieś daleko poza „tu i teraz”. Dominacja Losu i Czasu i ich ścieżce niekiedy doprowadza ich na skraj co najmniej ekscentrycznego, lekkiego szaleństwa.  Zwani często zaklinaczami, uważni są często za magicznych głupców, który dostają od losu to czego chcą.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.