FANDOM


Inkwizytor Florian, doktor Ryszard Skarga, doktor Piotr Szczepański. Inkwizytor zakonu świętego Longinusa, były Spowiednik Ordo Dracul.

Capture

Biografia Edit

Przed kontaktem ze Spokrewnionymi Edit

Urodzony 14 marca 1980 roku w Rzeszowie, syn Jerzego i Beaty. Po skończeniu liceum zaczął studia medyczne we Wrocławiu, tam też się ożenił i doczekał się dwóch synów. Po studiach zdecydował się wyjechać z Czerwonym Krzyżem do Afganistanu, gdzie spędził dwa lata. Gdy wrócił, przeniósł się z rodziną z powrotem do Rzeszowa, podjął pracę w ABW. Niedługo później rozstał się z żoną.

Po kontakcie ze Spokrewnionymi Edit

Po raz pierwszy na spotkaniu Spokrewnionych pojawił się w styczniu 2013 roku. Od tego czasu, aż do marca 2016 roku współpracował z Dworem, wspierając kolejnych Książąt swoimi badaniami i kontaktami wśród śmiertelnych. W sierpniu 2015 roku został Spowiednikiem Ordo Dracul, a we wrześniu zawarł związek małzeński z Ewą Lubomirską. W kwietniu 2016 roku opuścił Rzeszów. W maju został przeprowadzony zamach na jego życie, wrócił do Polski w lipcu.

Plotki Edit

  • Rana, którą odniósł w Afganistanie, została zadana przez wampira.
  • Pocisk, który przeszedł przez jego głowę nieco uszkodził mu mózg i zmienił jego osobowość.
  • Pierwszego wampira zabił jeszcze zanim przybył na spotkanie rzeszowskiego Dworu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.