FANDOM


Herb14310401 10206717797974495 353787148113322553 o

NIEZNISZCZALNI Edit

Pierwsza kabała, powstała po Wielkiej Zdradzie.

Założona przez ocalałych : Bekheta, IS, Morigan, Frankensteina i Decime.

Członkowie do 15.03.2017r. : IS, Morigan, Urd, Syriusz, Samadhi

Obecni członkowie: IS, Morigan, Urd

Credo : είμαι άξιος ( jestem godzien )

PROTOKÓŁ KABAŁY NIEZNISZCZALNYCH

Niniejszym jednomyślnie uznajemy Wielkie Prawa Starszeństwa , Sanktuarium oraz Nemezis, także przyrzekamy dołożyć wszelkich starań w dążeniu do ich kultywowania jako ponadczasowych ideałów cywilizowanego społeczeństwa.

Jeżeli członek będący w Powszechnym Szanowaniu pragnie w onym Powszechnym Szanowaniu pozostać, będzie nie mniej niźli raz w miesiącu uczestniczył w otwartych spotkaniach podczas których dzielił się będzie z patronami naszej społeczności opowieściami ze swych przeżyć oraz zagadkami, tyczącymi się zarówno Śpiących jak i Przebudzonych, dążąc tym samym do umożliwienia im odkrycia nowych tajemnic zarówno dla kabały jak i dla świata jeżeli udzielnie tych informacji nie wywrze negatywnego skutku na wartości wyznawane w ramach zakonu, a w szczególności nie będzie łamać zasad jakimi te się kierują;

Każdy członek w Powszechnym Szanowaniu pragnie w onym Powszechnym Szanowaniu pozostać, winien niszczyć i zabijać wszelkie sługi Exarchow, otchłani czy Szalonych magów jak i innych którzy umacniają Kłamstwo i nie pozwalają Przebudzic się Śpiącym.

Jeżeli członek będący w Nikłym Szanowaniu pragnie wznieść się w Szanowaniu, może on tego dokonać poprzez pozyskanie artefaktu lub też nowej wiedzy aby Strażnik Wiedzy mógł umieścić ją w Galerii Cudów lub też jednomyślną decyzją pozostałych członków kabały jeżeli nie może on spełnić poprzednich warunków ale jego postawa, działania i zaangażowanie zasługują na Powszechne Szanowani.

Jeżeli członek godzi się użyczyć rzeczy o naturze magicznej, otrzymujący winien mu jest zarówno przysługę jak i szacunek za tenże zaszczyt.

Jedynie członkowie w Powszechnym Szanowaniu godni są dostępu do artefaktów będących w Galerii Cudów.

Jedynie członkowie w Powszechnym Szanowaniu godni są uzyskiwać pozwolenie zapytywania Strażnika Wiedzy gdy go spotykają.

Nie użyczaj tego, co tobie zostało użyczone.

Rozprawiając z umysłami mniejszymi aniżeli Przebudzonym, nie wiedź konwersacji tam, gdzie twój rozmówca nie może się udać za tobą.

Jako uzupełnienie stwierdza się, iż członkowie Wybranych nie mogą użyczać Artefaktów magom, którzy przekuli swą duszę na dziedzictwa lewej dłoni lub im sługom .

Kabała rozwiązana z dniem 15 stycznia 2018 r.